Unit Kejuruteraan Penyiaran

Pegawai Berkenaan

Belum diisi
Pengurus Kejuruteraan Penyiaran
Emel:
Encik Shazril bin Supian
Jurutera Bahagian Radio Kanan
Emel: shazril@ikim.gov.my
Encik Muhammad Samsul Rizal bin Masron
Pembantu Teknik (Penyiaran) Kanan
Emel: samsulrizal@ikim.gov.my
Encik Mohd Azree bin Baharom
Pembantu Teknik (Produksi)
Emel: azree@ikim.gov.my
Encik Amir Sabri bin Abd Manap
Pembantu Teknik
Emel: amir@ikim.gov.my
Encik Hafez Adzhar bin Azizan
Pembantu Teknik
Emel: hafez@ikim.gov.my
Encik Mohd Khair bin Nordin
Pembantu Teknik
Emel: khair@ikim.gov.my
Encik Khudzanizan bin Abdul Wahid
Pembantu Teknik
Emel: knizan@ikim.gov.my
Faridah bt. Mazlan
Pembantu Teknik (Penyiaran)
Emel: faridah@ikim.gov.my

Telefon : 03-6204 6200 (G) 03-6204 6287 (DL)