Unit Teknologi Maklumat Dan Komunikasi

Objektif Kualiti

Mewujudkan perkhidmatan ICT yang berkesan melalui inovasi yang berterusan dan perkhidmatan yang cemerlang.

Pegawai Berkenaan

Encik Anas Anal bin Mohd Zainal
Ketua Pegawai Teknologi Maklumat / Ketua Unit
Emel: anas@ikim.gov.my
Cik Aqilah Hafizah binti Osman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Emel: aqilah@ikim.gov.my
Puan Noor Zailiza binti Zainal Abidin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Emel: zailiza@ikim.gov.my
Encik Mohd Zabidi bin Md Nayan
Juruteknik Kanan
Emel: zabidi@ikim.gov.my
Encik Sayed Mohd Yusof bin Sayed Razaman
Juruteknik
Emel: smyusof@ikim.gov.my
Puan Nor Azita binti Abdul Karim
Pembantu Tadbir Kanan
Emel: azita@ikim.gov.my

Telefon : 03-6204 6200 (G) 03-6204 6342 (DL)